gaśnice wrocław szkolenia bhp wrocław

Szkolenia BHP Oleśnica Oława Syców Wrocław i okolice.

Szkolenia BHP - Zadbamy o Twoją firmę

Zapewniamy bezpieczeństwo Twojej firmie i Twoim klientom

Więcej

SZKOLENIE OKRESOWE BHP DLA PRACODAWCÓW I INNYCH OSÓB KIERUJĄCYCH PRACOWNIKAMI ORGANIZOWANE SĄ:

- W FORMIE KURSU

- W FORMIE SAMOKSZTAŁCENIA KIEROWANEGO

Zaletom szkolenia w formie samokształcenia kierowanego jest fakt iż uczestnik może odbyć szkolenie w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie. Uczestnik szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe w formie prezentacji na adres e-mail, po ich zapoznaniu rozwiązuje test. Szkolenie kończy się wydaniem zaświadczenia na podstawie § 16 ust. 3 rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.).

infografika szkoleń bhp w Sycowie

Najczęściej zadawane pytania:

- Czy jako pracodawca musze odbyć szkolenie z dziedziny bhp?

- Tak, pracodawca jest obowiązany odbyć szkolenie w dziedzinie bhp w zakresie niezbędnym do wykonywania ciążących na nim obowiązków.

- Szkolenie to powinno być okresowo powtarzane(art. 237³§2¹K.p.).

Prowadzę małą firmę i zatrudniam tylko jednego pracownika czy muszę odbyć szkolenie dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami?

Tak, jeżeli przedsiębiorca zatrudni nawet jednego pracownika uzyskuje status pracodawcy, a wtedy podlega przepisom prawa pracy. Zgodnie z nimi pracodawca musi znać, w zakresie niezbędnym do wykonywania ciążących na nim obowiązków, przepisy o ochronie pracy w tym przepisy i zasady bhp oraz odbyć szkolenie w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Czy po ukończonym szkoleniu dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami mogę przeprowadzać instruktaż stanowiskowy dla nowo zatrudnionych pracowników?

Tak, po ukończonym szkoleniu dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami mamy możliwość przeprowadzania instruktażu stanowiskowego dla nowo zatrudnionych pracowników.

Jaki okres czasu ważne jest okresowe szkolenie bhp dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami?

Szkolenie ważne jest 5 lat.

Czy po ukończonym szkoleniu otrzymuje zaświadczenie?

Tak, zaświadczenie wydane jest na podstawie § 16 ust. 3 rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.).

Jaki obejmujemy obszar działania?

Szkolenia bhp prowadzimy takżę w miejscowościach takich jak Syców ,Oleśnica i Oława

Dlaczego nasza firma?

Punktualność

Z powieżonych zadań wywiązujemy się zawsze na czas

Profesjonalność

Posiadamy niezbędną wiedzę oraz specjalistyczny sprzęt

Rzetelność

Każde zadanie rozpatrujemy indywidualnie

Solidność

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług

Sumienność

Skrupulatnie wywiązujemy się z podjętych obowiązków

Konkurencyjność

Elastyczna postawa na rynku usług pozwala nam minimalizować koszty

Zainteresowany współpracą?

Chroń swoją firmę. Usługi które świadczymy zapewnią Twoje firmie
bezpieczeństwo, które jest nieodzowne dla działalności.

Szkolenia bhp - Oleśnica Oława Syców

Kontakt